Als team op de golfbaan in een officieel footgolf-tenue!

Footgolf is mogelijk in footgolf-outfit! Informeer naar de mogelijkheden.

Wil je ook als team de golfbaan betreden in een footgolf-outfit? Het gebruiken van een footgolf-outfit kost € 4,- per persoon. Het footgolf-tenue bestaat uit een echte geruiten (korte) golfbroek, en een bijpassende Footgolf-polo! Geef bij de reservering of boeking aan dat je hier als team gebruik van wilt maken, dan zorgen wij dat deze klaar liggen in de kleedkamer van de golfbaan.

Over kledingvoorschriften gesproken. De golfbaan betreden met voetbalschoenen is verboden. Zorg dus voor sportschoenen, liefst met profiel. Kunstgrasschoenen of andere sportschoenen zijn voor voetgolf of footgolf uitermate geschikt.  

 

Speel voetgolf ofwel footgolf met je vriendengroep, familie of collega's. Een originele buitenactiviteit op een schitterende golfbaan in een mooie omgeving aan de rand van Breda. Footgolf is een ideale activiteit voor een vriendengroep, familieuitje, teamuitje, vrijgezellenfeestje, vrijgezellengroep, voetbalvereniging of een andere sportvereniging. Ook als bedrijfsuitje of anders groepsuitje is voetgolf uitermate geschikt!

Footgolf-ervaringen

 • 06 juli Alex Schalk (20), Breda

  Een leuke ervaring om dit een keer mee te maken. Eigenlijk was ik al eerder van plan om een keer...

  Meer
 • 22 juni Dennis (40), Teteringen

  Een fantastisch leuke ervaring om eens een footgolf-toernooi te spelen. Gezelligheid onder elkaar en toch...

  Meer
 • 20 mei Niels (36), Beverwijk

  Allereerst nog bedankt voor de leuke dag! Footgolf was erg gaaf om te doen met het team. Het was voor mij...

  Meer
 • 18 mei Mica (28), Breda

  Praatjes vullen geen gaatjes, maar traptechniek en concentratie wel. Daarom heb ik op het baanrecord van 32 na... 

  Meer
 • 11 mei Johan (42), Beverwijk

  De hele groep heeft het als heel leuk ervaren we we willen graag nog een keer terugkomen! Locatie was goed...

  Meer
 • 04 mei Roel (29), Middelbeers

  Footgolf is een hele leuke activiteit voor zowel voetballers als niet-voetballers in een schitterende omgeving. Deze... 

  Meer
 • 05 jan Michel (25),Varsseveld

  Footgolf paste perfect in ons teambuildingsweekend. Een leuke variatie waarbij je in een andere omgeving...

  Meer
 • 01 dec Ron (28), Breda

  We hebben als vrienden veel plezier gehad en veel gelachen op de golfbaan. Een echte naam hebben...

  Meer
Meer Ervaringen